




| Anyag: | Bella (A holland bársony) |
| Keret | Rétegelt lemez keret |
| Bázis: | Vas alap aranyozott |
| Termék mérete: | 76*74*76cm |
| Csomagolás mérete: | 74*78*52cm |
| Csomag: | 1 db/ctn, 250 font export karton |
| Betöltési mennyiség | 84db/20GP; 188db/40GP; 235db/40HQ |
| N.w. | 10,60 kg |
| G.w. | 12,60 kg |
Népszerű tags: személyre szabott luxus modern bársony nappali kanapé tojás bútor királyi székek x-5106, Kína testreszabott luxus modern bársony nappali kanapé tojás bútor királyi székek x-5106 gyártók, beszállítók, gyár, bisztrókészlet, bútormárka, bútor stílus, ipari bútorok, ágyéki párna, kültéri dohányzóasztal













