




| Anyag: | Szövet |
| Keret | Rétegelt lemez keret |
| Bázis: | Festés Vas alap |
| Termék mérete: | 51*60*82cm |
| Csomagolás mérete: | 60,5*52*51cm |
| Csomag: | 1db/ctn |
| Betöltési mennyiség | 160db/20GP; 328db/40GP; 410db/40HQ |
| N.w. | 5,85 kg |
| G.w. | 6,85 kg |
Népszerű tags: modern design nordic kiváló minőségű otthoni bútor konyhai kárpitozott étkezőszékek x-5108, Kína modern design nordic kiváló minőségű otthoni bútor konyhai kárpitozott étkezőszékek x-5108 gyártók, beszállítók, gyár, irodai kanapék, Irodai csukló nyugszik, piros játék, Zenei stúdiók irodai széke, játékszék hosszú ülésekre, Szerencsejáték-szék kiváló minőségű játékélményért













