




| Anyag: | Szövet |
| Mechanizmus: | Feladat mechanizmus |
| Bázis: | Króm alap |
| Termék mérete: | 59*66,5*84,5-94,5cm |
| Csomagolás mérete: | 67,5*63,5*13-50cm |
| Csomag: | 1 db/ctn, 250 font export karton |
| Betöltési mennyiség | 432db/40HQ |
| N.w. | 9,9 kg |
| G.w. | 12,0 kg |
Népszerű tags: rózsaszín sillas de comedor designers székek északi kárpitozott étkező irodai szék, kínai rózsaszín sillas de comedor designers székek északi kárpitozott étkező irodai szék gyártók, beszállítók, gyár, Versenyszék zárható döntéssel, irodai kanapék, Költségvetési bár székek, fiókos játékasztal, Irodai bútorok a coworking terekhez, irodai bútor -forgalmazók













