Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Szintetikus bőr |
Összehajtva: |
Nem |
Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, hálós szék, forgószék |
| Méret: |
67*53*115---121cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
Márkanév: |
Guyou vagy OEM |
| Modellszám: |
Y-1720 |
szövet: |
háló |
hab: |
kiváló minőségű |
| faipari: |
furnér |
karfa: |
PP kartámasz |
alváz: |
záró-döntő mechanizmus |
| gázlift: |
100 mm-es 2. osztályú gázemelő, sikeres BIFMA teszt |
porvédő: |
PP |
bázis: |
nylon alap |
| görgő: |
nylon görgő, nem sérült a padló |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export karton, kartononként egy darab |
| Szállítási részletek: | 30 nappal a letét beérkezése után |
Y-1720 Hot Sale Puha ülés hálós háttámla számítógépes asztali irodai szék
Termékleírás
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-1720 |
|
Anyag |
Háttámla hálós, ülés normál hálós |
| Leírás | Számítógépes szék |
| Karfa | Nélkül |
| Mechanizmus | Döntött mechanizmus |
| Gázlift | 100 mm |
| Porvédő | Műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 270 nylon alap |
| Görgő | Nylon görgő |
| Ülésszélesség | 48 cm |
| ülésmélység | 43 cm |
| ülésmagasság | 45-53 cm |
| hát szélessége |
46 cm |
| hátmagasság | 94-104 cm |
| Karton mérete | 66*33*57, barna export karton |
| QTY/20' konténer betöltése | 252 db |
| QTY/40'-es konténer betöltése | 504 db |
| QTY/40'HQ betöltése | 592 db |
| MOQ | 100 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |
Csomagolás és Szállítás









Népszerű tags: y-1720 forró eladó puha ülés hálós háttámlájú számítógépes íróasztal irodai szék, Kína y-1720 meleg eladó puha ülés hálós háttámla számítógépes asztal irodai szék gyártók, beszállítók, gyár, háttámla állítható irodai szék, Irodai szék kávézók számára, Irodai szék a teljesítményterekhez, üdülőhelyek irodai elnöke, Irodai szék cserélhető alkatrészekkel, ülés mélysége állítható irodai szék














