Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: szintetikus bőr
Összehajtva: nem
Stílus: vezetői szék, emelőszék, forgószék
Mérete: 63*63*113-121cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou vagy OEM
Modellszám: GY-1857
MOQ: minta: 1db; nyomvonal rendelés: 20db; irodai rendelés: 50db
OEM/ODM: elfogadható
Szín: választható
Csomagolás: 1db/ctn
Személyre szabott: elfogadható
Kartámasz: pp kartámasz
Görgő: Nylon görgő
Alap: Festőalap
Gázlift: 100 m, 2. osztályú gázlift, sikeres BIFMA teszt
Fejtámla: Fejtámlával
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 28-35 nappal a letét beérkezése után |
Y-1857 minőségi fekete PU bőr Boss irodai szék fejtámlával

| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-1723 |
| Anyag | Háttámla háló, ülés normál hálós |
| Leírás | Bőr szék |
| Karfa | Műanyag kartámasz |
| Mechanizmus | Záró-döntő mechanizmus |
| Gázlift | 100 mm |
| Porvédő | Műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 270 nylon alap |
| Görgő | Nylon görgő |
| Ülésszélesség | 48 cm |
| ülésmélység | 43 cm |
| ülésmagasság | 45-53 cm |
| hát szélessége |
46 cm |
| hátmagasság | 94-104 cm |
| Karton mérete | 66*33*57, barna export karton |
| QTY/20' konténer betöltése | 252 db |
| QTY/40'-es konténer betöltése | 504 db |
| QTY/40'HQ betöltése | 592 db |
| MOQ | 100 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 28-35 nappal a letét beérkezése után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |







Népszerű tags: y-1857 minőségi fekete pu bőr főnök irodai szék fejtámlával, Kína y-1857 minőségi fekete pu bőr főnök irodai szék fejtámlával gyártók, beszállítók, gyár, kortárs irodai szék, Szemináriumi szobák irodai széke, A bemutatótermek irodai széke, Irodai szék kis terek számára, Irodai szék állítható feszültséggel, erős irodai szék














