Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: fém
Fém típusa: vas
Összehajtva: nem
Stílus: vezetői szék, emelőszék, forgószék
Mérete: 65*75*113---121cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou vagy OEM
Modellszám: Y-2767
szövet: pu anyag
MOQ: minta: 1db; próbarendelés: 20db; hivatalos rendelés: 50db
Csomagolás: általában 1 db/ctn
személyre szabott: elfogadható
OEM/ODM: elfogadható
jótállási idő: általában 2 év
teherbírás: 200 kg
felhasználás: irodabútor
stílus: modern
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export karton |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 25-35 nappal a letét beérkezése után |
Y-2767 Divat fehér szék Forgószék Ergonómiai vezető irodai szék
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2767 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | Menedzser irodai szék |
| Mechanizmus | Dönthető mechanizmus, fel és le + dönthető funkció |
| Karfa | pp kartámasz |
| Gázlift | 80 mm-es fekete festés, TUV minősítés, 3. szintű mechanizmus |
| Porvédő | 3 rétegű .műanyag |
| Bázis | 350mm, nylon sütővel, BIFMA teszt, csapágy 800 kg |
| Görgő | nejlon |
| Ülésszélesség | 54 cm |
| ülésmélység | 53 cm |
| ülésmagasság | 47-55 cm |
| hát szélessége | 52 cm |
| hátmagasság |
82 cm |
| NW./GW. | 19 kg/20,5 kg |
| Karton mérete | 84*34*64cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| Mennyiség betöltése | 142/20GP; 360/40HQ |
| MOQ | 80 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |








Népszerű tags: y-2767 divatos fehér szék forgószék ergonómikus menedzser irodai szék, Kína y-2767 divatos fehér szék forgószék ergonomikus menedzser irodai szék gyártók, beszállítók, gyár, lélegző irodai szék, többszínű irodai szék, irodai irodák irodai elnöke, Mobil irodák irodai elnöke, Irodai szék rugalmas hátral, fehér irodai szék














