Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok, Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék, irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok, kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Szintetikus bőr, PU bőr |
Hajtogatott: |
Nem |
Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék |
| Méret: |
65*75*113---121cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
Márkanév: |
Guyou vagy OEM |
| Modellszám: |
Y-2768 |
Szín: |
Választható |
Gázlift: |
80 mm-es 2. osztályú gázlift |
| Bázis: |
Festő nylon alap |
Görgő: |
Nylon görgő |
Karfa: |
Festés párnázott kartámasz |
| Mechanizmus: |
Záró-döntő mechanizmus |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
| Szállítási részletek: | 2--4 héttel a kaució beérkezése után |
Y-2768 Fancy Style forgó és emelhető Boss irodai szék munkához
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2768 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | Fehér magas háttámlájú irodai szék |
| Mechanizmus | Dönthető mechanizmus, fel és le + dönthető funkció |
| Karfa | pp kartámasz |
| Gázlift | 80 mm-es fekete festés, TUV minősítés, 3. szintű mechanizmus |
| Porvédő | 3 rétegű .műanyag |
| Bázis | 350mm, nylon sütővel, BIFMA teszt, csapágy 800 kg |
| Görgő | nejlon |
| Ülésszélesség | 54,5 cm |
| ülésmélység | 52,5 cm |
| ülésmagasság | 44,5-52,5 cm |
| hát szélessége | 55 cm |
| hátmagasság |
78 cm |
| NW./GW. | 19 kg/20,5 kg |
| Karton mérete | 78*33*64cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| Mennyiség betöltése | 400db/40HQ |
| MOQ | 80 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |








Népszerű tags: y-2768 díszes stílusú forgó és emelő irodai szék munkavégzéshez, Kína y-2768 divatos forgó és emelő irodai szék dolgozó gyártóknak, beszállítóknak, gyárnak, zöld irodai szék, tárgyalóterem szék, irodai szék a hívásközpontok számára, Irodai szék antibakteriális tulajdonságokkal, egymásra rakható irodai szék, feladatirodai szék














