Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Fém |
Fém típusa: |
Vas |
Hajtogatott: |
Nem |
| Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék, egyszerű |
Méret: |
62*73*108---116cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
| Márkanév: |
srác te |
Modellszám: |
Y-2783 |
Szövet: |
PU bőr |
| Hab: |
Nagy sűrűségű |
Faipari: |
Furnér |
Karfa: |
Festés párnázott kartámasz |
| Alváz: |
Záró-döntő mechanizmus |
Gázlift: |
80 mm-es 2. osztályú gázlift |
Bázis: |
Festő nylon alap |
| Görgő: |
PU |
Használat: |
Irodai szék |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Stardand export kartondoboz, kartononként egy darab |
| Szállítási részletek: | 30 nappal az előleg kézhezvételétől számítva |
Y-2783 Barna magas háttámlájú vezetői huzhou bútorszékek bőr
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2783 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | bőr szék |
| Karfa | műanyag kartámasz |
| Mechanizmus | Dönthető mechanizmus, fel és le + dönthető funkció |
| Gázlift | 80 mm-es fekete festés |
| Porvédő | műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 350 mm, nylon alap |
| Görgő | Fekete nylon görgő |
| Ülésszélesség | 52 cm |
| ülésmélység | 51 cm |
| ülésmagasság | 51-59 cm |
| hát szélessége | 50 cm |
| hátmagasság | 75 cm |
| Karton mérete | 81 * 35 * 64, barna export karton |
| QTY/20' konténer betöltése | |
| QTY/40'HQ betöltése | 375 db |
| MOQ | 80 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai VAGY Ningbo, Kína |










Népszerű tags: y-2783 barna magas háttámlájú vezetői huzhou bútor székek bőr, Kína y-2783 barna magas háttámlájú vezetői huzhou bútor székek bőr gyártók, beszállítók, gyár, Irodai szék antibakteriális tulajdonságokkal, A körömszalonok irodai széke, irodai szék a társalgó területein, üdülőhelyek irodai elnöke, irodai szék a recepciós területekre, Irodai szék várótermekhez














