Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Szintetikus bőr |
Összehajtva: |
Nem |
Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék |
| Méret: |
68*63*112-120cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
Márkanév: |
Guyou vagy OEM |
| Modellszám: |
Y-2815 |
Megjelenés: |
Modern |
Szín: |
Fekete vagy más színek |
| Állítható: |
Igen |
Forgó: |
Igen |
Bázis: |
Krómozott talp |
| Garancia: |
12 hónap |
Funkció: |
Forgatni, mozgatni, emelni |
Vállalkozás típusa: |
Gyártó |
| Párna anyaga: |
Rétegelt lemez+hab+PU |
Előny: |
Gyári közvetlen értékesítés, minőségbiztosítás, legjobb ár |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Csomagolás módja: Szabványos export kartondoboz Csomag: 1 DB / CTN Karton mérete: W82 * L35 * H65 cm, konténerenkénti mennyiség: 155 db / 20 GP; 313db/40GP; 360db/40HQ |
| Szállítási részletek: | 25-30 nap, a versenyszék mennyiségétől függően |
Termékleírás
Y-2815 európai stílusú versenyülés Executive luxus irodabútor Boss irodai szék
| Termék információ: | |
| Cikkszám: | Y-2815 |
| Termék mérete: | 68*63*112-120cm |
| Csomag mérete: | SZ82*H35*Ma65cm |
| Szín: | Fekete, bármilyen gallér opcionális |
| Csomagolási idő: | Általában 1 db/ctn, szabványos export kartondoboz |
| Versenyszék csapágyazás: | 160 kg |
| Anyag | PU+PVC |
| Használat | Iroda, nappali |
| OEM/ODM | Elfogadható |
| N.W./G.W: | 18kg/19kg |
| Összeszerelési útmutató: | Biztosítani tud |
| Specifikáció | Y-2815 európai stílusú versenyülés Executive luxus irodabútor Boss irodai szék |
| Stílus: | Modern |
| Betöltési mennyiség: | 177db/20GP; 378db/40GP; 440db/40HQ |
| Feltételek: | |
| Fizetési tételek: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Elérhető kereskedelmi feltételek | EXW/FOB/CFR/CIF |
| Minta kifejezések: | A vásárlóknak dupláját kell fizetniük a mintáért (az 50%-ot a rendelés leadása után visszaküldik) |
| Minta átfutási idő: | 2-3 nap |
| Rendelési határidő: | 25-30 nappal a befizetés kézhezvétele után |
| MOQ: | 1 db mintához; 20db próbarendelésre; 50db hivatalos rendelésre |
| Vegyes konténer: | Elfogadható |
| Garancia: | Egy év (normál használat mellett) |
| Származási hely: | Anji megye, Zhejiang tartomány, Kína (Mianland) |
| Termék képesség | 8000-12000db/hó |
| Betöltési port: | SHANGHAI vagy NINGBO |
| Műszaki részletek: | |
| Egyedi felületek: | Elérhető, további lehetőségekért forduljon értékesítési csapatunkhoz |
| Egyedi tervezés és méret: | Elérhető, kérjük, egyeztessen értékesítési csapatunkkal a részletekért |
| Ellenőrzések: | Üdvözöljük a gyári ellenőrzést, a nagy felbontású fényképeket a gyártás során és után továbbítjuk |

Színek Opcionális








Népszerű tags: y-2815 európai stílusú versenyülés vezetői luxus irodabútor főnök irodai szék, Kína y-2815 európai stílusú versenyülés vezetői luxus irodabútor főnök irodai szék gyártók, beszállítók, gyár, Versenyszék hátizsákosok számára, Versenyszék zárható döntéssel, versenyszék a kávézók számára, versenyszék várakozási területekre, Múzeumok versenyszéke, Versenyszék felnőtteknek














