Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: fém
Fém típusa: vas
Összehajtva: nem
Stílus: vezetői szék, emelőszék, forgószék
Mérete: hátul:50*71cm; ülés:50*50cm; ülésmagasság: 46-56 cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou vagy OEM
Modellszám: Y-2853
anyaga: PU bőr
szín: fekete
kartámasz: PP
mechanizmus: Záró{0}}döntő mechanizmus
gázlift: 800mm Class2 gázlift
porvédő: fekete PP
alap: Nylon alap
görgő: nylon görgő
MOQ: minta: 1db; próbarendelés: 20db; hivatalos rendelés: 50db
jótállási idő: általában 2 év
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 30 nappal a letét beérkezése után |
Y-2853 Olcsó, kiváló minőségű deréktámasz, puha kivitelű emelő irodai szék Akció
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2853 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | Forgószék |
| Karfa | PP kartámasz |
| Mechanizmus | Záró-döntő mechanizmus |
| Bázis | Nylon alap |
| Görgő | Nylon görgő |
| Gázlift | 80 mm-es 2. osztályú gázlift |
| Ülésszélesség | 50 cm |
| ülésmélység | 50 cm |
| ülésmagasság | 46-56 cm |
| hát szélessége | 50,5 cm |
| hátmagasság |
50*71cm |
| N.W/G.W |
17/18,5 kg |
| Karton mérete | 71*27*56cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| Mennyiség/tároló betöltése | 420db/40HQ |
| MOQ | 50 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal a letét beérkezése után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |









Népszerű tags: y-2853 olcsó, kiváló minőségű deréktámasz puha kialakítású felvonó irodai szék forró eladó, Kína y-2853 olcsó, kiváló minőségű deréktámasz puha kivitelű emelő irodai szék forró eladó gyártók, beszállítók, gyár, irodai szék a recepciós területekre, Irodai szék fodrászatban, üdülőhelyek irodai elnöke, tartós irodai szék, irodai szék a tantermek számára, A körömszalonok irodai széke














