Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Fém |
Fém típusa: |
Vas |
Összehajtva: |
Nem |
| Stílus: |
Vezetői szék, divat |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
Márkanév: |
srác te |
| Modellszám: |
Y-2888C |
Szín: |
Választható |
Szövet: |
PU + háló |
| Hab: |
Nagy sűrűségű |
Faipari: |
Furnér |
Karfa: |
Festés párnázott kartámasz |
| Keret: |
Krómozott vas keret |
Minőség: |
Magas |
Használat: |
Számítógép |
| Ár: |
Versenyképes |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Stardand export kartondoboz, kartononként egy darab |
| Szállítási részletek: | 30 nappal az előleg kézhezvételétől számítva |
Y-2888C divatos fogadószék / irodabútor / új dizájn szék
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2888C |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | Magas háttámlájú irodai szék |
| Karfa | pp kartámasz |
| Mechanizmus | Dönthető mechanizmus, fel és le, dönthető |
| Gázlift | 80mm, fekete festés, TUV minősítés |
| Porvédő | műanyag, 3 rétegű |
| Bázis | acél hornyolt |
| Görgő | nincs görgő |
| Ülésszélesség | 53 cm |
| ülésmélység | 52 cm |
| ülésmagasság | 64 cm |
| hát szélessége | 55 cm |
| hátmagasság |
65 cm |
| Karton mérete | 69*35*64cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| N.W/G.W | 15/16 kg |
| Mennyiség betöltése | 166/20'.358/40',420/40HQ |
| MOQ | 80 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |









Népszerű tags: y-2888c divatos fogadószék / irodabútor / új dizájn szék, Kína y-2888c divatos fogadószék / irodabútor / új design szék gyártók, beszállítók, gyár, olcsó irodai szék, kortárs irodai szék, irodai szék gyártási létesítményei, Irodai szék rugalmas hátral, Irodai szék korlátozott forgatással, Irodai szék cserélhető alkatrészekkel














