Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: szintetikus bőr
Összehajtva: nem
Stílus: ügyvezető elnök
Mérete: 60*75*112--120cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou vagy OEM
Modellszám: Y-2897C
Megjelenés: modern
Szín: fekete, fehér, bármilyen szín választható
Állítható: nem
Rotációs: Nem
Karfa: festés párnázott karfa
Alap: króm keret
Garancia: 2 év
OEM/ODM: Elfogadható
Vállalkozás típusa: Gyártó
Előny: közvetlen gyári értékesítés, minőségbiztosítás, legjobb ár
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Racing Gaming Chair csomag részletei: 1) Belső csomagolás: OPP táska 2) Külső csomagolás: 1 db/karton 3) Karton mérete: 84cm * 32cm * 64cm 4) Betöltési mennyiség: 40 HQ: 400 DB, 20 GP: 170 DB |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 25-30 nappal a betét kézhezvétele után |
Y-2897C Relax Room forgószékek kerekek nélkül
| Termék információ: | |
| Cikkszám: | Y-2897C |
| Termék mérete: | 63*68*112cm |
| Csomagolás mérete: | 85*40*55cm |
| Szín: | Fehér, fekete, bármilyen szín Választható |
| Csomagolási idő: | Általában 1 db/ctn, szabványos export kartondoboz |
| Anyag | PU+PVC |
| Használat | Iroda, nappali, étkező |
| OEM/ODM | Elfogadható |
| N.W/G.W. | 15/17 kg |
| Összeszerelési útmutató: | Biztosítani tudja |
| Specifikáció | Y-2897C Relax Chair Room forgószékek kerekek nélkül |
| Stílus: | Modern |
| Betöltési mennyiség: |
138db/20GP;288db/40GP; 338db/40HQ |
| Feltételek: | |
| Fizetési tételek: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Elérhető kereskedelmi feltételek | EXW/FOB/CFR/CIF |
| Minta kifejezések: | A vásárlóknak dupláját kell fizetniük a mintáért (az 50%-ot a rendelés leadása után visszaküldik) |
| Minta átfutási idő: | 2-3 nap |
| Rendelési határidő: | 25-30 nappal a befizetés kézhezvétele után |
| MOQ: | 1 db mintához; 20db próbarendelésre; 50db hivatalos rendelésre |
| Vegyes konténer: | Elfogadható |
| Garancia: | Egy év (normál használat mellett) |
| Származási hely: | Anji megye, Zhejiang tartomány, Kína (Mianland) |
| Termék képesség | 8000-12000db/hó |
| Betöltési port: | SHANGHAI vagy NINGBO |
| Műszaki részletek: | |
| Egyedi felületek: | Elérhető, további lehetőségekért forduljon értékesítési csapatunkhoz |
| Egyedi tervezés és méret: | Elérhető, kérjük, egyeztessen értékesítési csapatunkkal a részletekért |
| Ellenőrzések: | Üdvözöljük a gyári ellenőrzést, a nagy felbontású fényképeket a gyártás során és után továbbítjuk |
Termék áttekintések













Népszerű tags: y-2897c relax szoba forgószékek kerekek nélkül, Kína y-2897c relax szoba forgószékek kerekek nélkül gyártók, beszállítók, gyár, Versenyszék közös irodák számára, versenyszék állítható kartámaszokkal, Versenyszék a vállalkozások számára, versenyszék a mezőgazdasági termelők számára, otthoni versenyszék, versenyszék a kávézók számára














