Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok, Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék, irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok, kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Szövet |
Hajtogatott: |
Nem |
Stílus: |
Emelőszék, hálós szék, forgószék |
| Méret: |
67*53*115---121cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
Márkanév: |
Guyou |
| Modellszám: |
Y-1713 |
Szín: |
Választható |
Karfa: |
PP kartámasz |
| Csomagolás: |
1 db kartononként |
Bázis: |
Nejlon |
Gázlift: |
100 mm-es 2. osztályú gázemelő |
| Garancia: |
3 hónap |
Kis rendelés: |
Elfogadható |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
| Szállítási részletek: | 25-30 nappal a letét beérkezése után |
2014 Fancy Style Fabric irodai szék/titkári szék (Y-1713)
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-1713 |
| Anyag | Háttámla háló, ülés normál hálós |
| Leírás | Számítógépes szék |
| Karfa | Műanyag kartámasz |
| Mechanizmus | Döntött mechanizmus |
| Gázlift | 100 mm |
| Porvédő | Műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 350 acél hornyolt talp |
| Görgő | Nylon görgő |
| Ülésszélesség | 48 cm |
| ülésmélység | 43 cm |
| ülésmagasság | 45-53 cm |
| hát szélessége |
46 cm |
| hátmagasság | 94-104 cm |
| Karton mérete | 66*33*57, barna export karton |
| QTY/20' konténer betöltése | 252 db |
| QTY/40'-es konténer betöltése | 504 db |
| QTY/40'HQ betöltése | 592 db |
| MOQ | 100 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |













Népszerű tags: 2014 divatos szövet irodai szék/titkári szék (y-1713), Kína 2014 divatos szövet irodai szék/titkári szék (y-1713) gyártók, beszállítók, gyár, Irodai szék fodrászatban, tartós irodai szék, irodai szék a Coworking terek számára, irodai szék a recepciós területekre, Kerti irodák irodai széke, irodai szék a társalgó területein














