Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Szintetikus bőr |
Hajtogatott: |
Nem |
Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, hálós szék, forgószék, számítógépes szék |
| Méret: |
67*53*115---121cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
Márkanév: |
Guyou vagy OEM |
| Modellszám: |
Y-1715 |
Szövet: |
Háló |
Hab: |
Nagy sűrűségű hab |
| Faipari: |
Furnér |
Karfa: |
PP kartámasz |
Alváz: |
Záró-döntő mechanizmus |
| Gázlift: |
100 mm-es 2. osztályú gázemelő, sikeres BIFMA teszt |
Porvédő: |
PP |
Bázis: |
Nylon alap |
| Görgő: |
Nylon görgő, nem sérült a padló |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Szabványos export karton; kartononként egy darab. |
| Szállítási részletek: | 30 nappal az előleg kézhezvételétől számítva |
Y-1715 Pretty Fabric Számítógépszék Titkár elnök Irodai elnök
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-1715 |
| Anyag | Háttámla háló, ülés normál hálós |
| Leírás | Számítógépes szék |
| Karfa | Műanyag kartámasz |
| Mechanizmus | Döntött mechanizmus |
| Gázlift | 100 mm |
| Porvédő | Műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 270 nylon alap |
| Görgő | Nylon görgő |
| Ülésszélesség | 48 cm |
| ülésmélység | 43 cm |
| ülésmagasság | 45-53 cm |
| hát szélessége |
46 cm |
| hátmagasság | 94-104 cm |
| Karton mérete | 66*33*57, barna export karton |
| QTY/20' konténer betöltése | 252 db |
| QTY/40'-es konténer betöltése | 504 db |
| QTY/40'HQ betöltése | 592 db |
| MOQ | 100 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |








Népszerű tags: y-1715 szép szövet számítógépes szék titkárszék irodai szék, Kína y-1715 szép szövet számítógépes szék titkárszék irodai szék gyártók, beszállítók, gyár, tartós irodai szék, irodai szék a hívásközpontok számára, Irodai szék fodrászatban, A tetőtéri irodák irodai elnöke, Zenei stúdiók irodai széke, irodai szék a recepciós területekre














