Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: szintetikus bőr
Összehajtva: nem
Stílus: vezetői szék, emelőszék, forgószék
Mérete: 65*70*106-116cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou vagy OEM
Modellszám: GY-1763
MOQ: minta: 1 db; nyomvonal rendelés: 20 db; hivatalos rendelés: 50 db
Csomagolás: 1db/ctn
OEM/ODM: elfogadható
Garancia: 24 hónapon belül ingyenes alkatrész javítás
Szín: választható
Kartámasz: krómozott kartámasz
Mechanizmus: Reteszelő-billentési mechanizmus
Gázlift: 100 mm-es, 2. osztályú gázemelő
Alap: króm alap
Görgő: Nylon görgő
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 25-30 nappal a letét beérkezése után |
Y-1763 Luxus PU bőr emelő irodai szék

| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-1763 |
| Anyag | hátul PU, ülés normál PU |
| Leírás | ügyvezetői szék |
| Karfa | ültető karfa |
| Mechanizmus | döntött mechanizmus |
| Gázlift | 100 mm |
| Porvédő | műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 350 acél hornyolt talp |
| Görgő | nylon görgő |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| ülésmélység | 48 cm |
| ülésmagasság | 42-52 cm |
| hát szélessége |
44 cm |
| hátmagasság | 106-116 cm |
| Karton mérete | 112cm*63cm*62cm 2 kartononként. , barna export karton |
| QTY/20' konténer betöltése | 200 db |
| QTY/40'-es konténer betöltése | 400 db |
| QTY/40'HQ betöltése | 495 db |
| MOQ | 50 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |







Népszerű tags: y-1763 luxus pu bőr emelő irodai szék, Kína y-1763 luxus pu bőr lift irodai szék gyártók, beszállítók, gyár, üdülőhelyek irodai elnöke, Irodai szék várótermekhez, irodai szék a társalgó területein, A körömszalonok irodai széke, Zenei stúdiók irodai széke, Irodai szék fodrászatban














