Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Fém |
Fém típusa: |
Vas |
Hajtogatott: |
Nem |
| Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék |
Méret: |
62*73*108---116cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
| Márkanév: |
Guyou vagy OEM |
Modellszám: |
Y-2757 |
szövet: |
PU bőr |
| MOQ: |
minta: 1db; próbarendelés: 20db; hivatalos rendelés: 50db |
csomagolás: |
általában 1 db/ctn, akár az Ön elképzelése szerint is |
szín: |
választható |
| személyre szabott: |
elfogadható |
OEM/ODM: |
elfogadható |
jótállási idő: |
általában 2 év |
| használat: |
irodai szék |
teherbíró súly: |
200 kg |
stle: |
klasszikus modern |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
| Szállítási részletek: | 30 nappal az előleg kézhezvételétől számítva |
Y-2757 Hot Elegant Divatos irodai forgószék karfával
Termékleírás
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2757 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | magas háttámlájú irodai szék |
| Karfa | műanyag karfa festéssel |
| Mechanizmus | Dönthető mechanizmus, fel és le + dönthető funkció |
| Gázlift | 80 mm-es fekete festés |
| Porvédő | műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 350 mm, nylon alap |
| Görgő | Fekete nylon görgő |
| Ülésszélesség | 53,5 cm |
| ülésmélység | 51,5 cm |
| ülésmagasság | 44,5-52,5 cm |
| hát szélessége | 52 cm |
| hátmagasság | 78 cm |
| Karton mérete | 80*33*64cm, |
| Csomagolás | 1db/ctn, barna export karton |
| QTY/40'HQ betöltése | 400 db |
| MOQ | 100 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |










Népszerű tags: y-2757 hot elegáns divatos irodai forgószék karfával, Kína y-2757 hot elegáns divatos irodai forgószék karfával gyártók, beszállítók, gyár, állítható irodai szék, költségvetési irodai szék, Irodai szék kávézók számára, irodai irodák irodai elnöke, Motelek irodai széke, sárga irodai szék














