Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: Szövet
Összehajtva: nem
Stílus: Hálós szék, modern
Mérete: 55*41*83,5cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou vagy OEM
Modellszám: GY-1818C
MOQ: minta: 1 db; nyomvonal rendelés: 20 db; hivatalos rendelés: 50 db
Csomagolás: 1db/ctn
OEM/ODM: elfogadható
Szín: választható
Garancia: 24 hónapon belül ingyenes alkatrész javítás
Keret: festővas keret
Személyre szabott: elfogadható
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 25-30 nappal a letét beérkezése után |
Y-1818C piros szövet ülés irodai hálós szék táblagéppel

| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-1818C |
| Anyag | szövet anyag |
| Leírás | ülésszék |
| Ülésszélesség | 47 cm |
| ülésmélység | 40 cm |
| hátmagasság | 44 cm |
| QTY/40'HQ betöltése | 1380 db |
| MOQ | 50 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |







Népszerű tags: y-1818c piros szövet üléses irodai hálós szék táblagéppel, Kína y-1818c piros szövet üléses irodai hálós szék tabletta gyártókkal, beszállítókkal, gyárral, Irodai szék fodrászatban, irodai szék a társalgó területein, A körömszalonok irodai széke, irodai szék a recepciós területekre, irodai ülések, irodai szék a Coworking terek számára














