Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: fém
Fém típusa: vas
Összehajtva: nem
Stílus: vezetői szék, emelőszék, hálós szék, forgószék
Méret: SZ65*M67*H113-121cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou
Modellszám: Y-2759
MOQ: minta: 1db; próbarendelés: 20db; hivatalos rendelés: 50db
szín: az Ön választása szerint
személyre szabott: elfogadható
OEM/ODM: elfogadható
jótállási idő: általában 2 év
teherbírás: 160 kg
csomagolás: általában 2 cps/ctn
anyaga: pu
típusa: modern
felhasználás: irodai szoba bútor
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export kartondoboz, kartononként egy darab |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 30 nappal az előleg kézhezvételétől számítva |
Y-2759 Luxus versenyülés székek Irodai szék/magas háttámlájú szék állítható kartámaszokkal
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2759 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | Sport szék |
| Karfa | műanyag |
| Porvédő | 3 rétegű .műanyag |
| Bázis | nylon alap |
| Görgő | műanyag |
| Gáz emelő szakasz | 80 mm |
| Ülésszélesség | 53 cm |
| ülésmélység | 51 cm |
| ülésmagasság | 45-53 cm |
| hát szélessége | 45,5 cm |
| hátmagasság |
78 cm |
| N.W/G.W |
17/18,5 kg |
| Karton mérete | 78*33*64cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| QTY/20' konténer betöltése | 400db/40HQ |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai vagy Ningbo, Kína |








Népszerű tags: y-2759 luxus versenyülés székek irodai szék/magas háttámlájú szék állítható karfával, Kína y-2759 luxus versenyülés székek irodai szék/magas háttámlájú szék gyártók, beszállítók, gyári, Versenyszék kábelkezeléssel, Versenyszék a vállalkozások számára, versenyszék állítható háttámlával, kórházak versenyszéke, Éttermek versenyszéke, versenyszék állítható kartámaszokkal














