Gyors részletek
Típus: Irodabútor
Speciális felhasználás: irodai szék
Általános felhasználás: Kereskedelmi bútor
Anyaga: szintetikus bőr
Összehajtva: nem
Stílus: vezetői szék, emelőszék, forgószék
Mérete: 65*74*114-124cm
Származási hely: Zhejiang, Kína (szárazföld)
Márkanév: Guyou vagy OEM
Modellszám: Y-2712
MOQ: minta: 1db; próbarendelés: 20db; hivatalos rendelés: 50db
kiszerelés: általában 1 db/ctn
jótállási idő: általában 2 év
típusa: modern
felhasználás: irodai szoba bútor
teherbírás: 150 kg
szín: választható
anyaga: pu bőr
személyre szabott: elfogadható
karton mérete: 81*32,5*65cm
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export karton |
|---|---|
| Szállítási részletek: | 25-35 nappal a letét beérkezése után |
Y-2712 Fekete+fehér Modern Executive Racing Irodai Szék Versenyszék
| Termék információ: | |
| Cikkszám: | Y-2712 |
| Termék mérete: | 65*65*113-121cm |
| Csomag mérete: | 81*32,5*65cm |
| Szín: | Fekete, fehér bármilyen színben |
| Csomagolási idő: | Általában 1 db/ctn, szabványos export kartondoboz |
| Anyag | PU+PVC |
| Használat | Iroda, nappali |
| OEM/ODM | Elfogadható |
| N.W./G.W: | 17/18,5 kg |
| Összeszerelési útmutató: | Biztosítani tudja |
| Specifikáció | Forrón eladó irodai szék/Silla De Oficina Sin Ruedas irodabútorokhoz |
| Stílus: | Modern |
| Betöltési mennyiség: | 170db/20GP; 350db/40GP; 396db/40HQ |
| Feltételek: | |
| Fizetési tételek: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Elérhető kereskedelmi feltételek | EXW/FOB/CFR/CIF |
| Minta kifejezések: | A vásárlóknak dupláját kell fizetniük a mintáért (az 50%-ot a rendelés leadása után visszakapják) |
| Minta átfutási idő: | 2-3 nap |
| Rendelési határidő: | 25-30 nappal a befizetés kézhezvétele után |
| MOQ: | 1 db mintához; 20db próbarendelésre; 50db hivatalos rendelésre |
| Vegyes konténer: | Elfogadható |
| Garancia: | Egy év (normál használat mellett) |
| Származási hely: | Anji megye, Zhejiang tartomány, Kína (Mianland) |
| Termék képesség | 8000-12000db/hó |
| Betöltési port: | SHANGHAI vagy NINGBO |
| Műszaki részletek: | |
| Egyedi felületek: | Elérhető, kérjük, lépjen kapcsolatba értékesítési csapatunkkal a további lehetőségekért |
| Egyedi tervezés és méret: | Elérhető, kérjük, egyeztessen értékesítési csapatunkkal a részletekért |
| Ellenőrzések: | Üdvözöljük a gyári ellenőrzést, a nagy felbontású fényképeket a gyártás során és után továbbítjuk |











Népszerű tags: y-2712 fekete+fehér modern vezetői verseny irodai szék versenyszék, Kína y-2712 fekete+fehér modern vezetői verseny irodai szék versenyszék gyártók, beszállítók, gyár, Konventus versenyszéke, Versenyszék csapatok számára, Versenyszék az Xbox számára, Racing szék memóriaba, piros versenyszék, fehér versenyszék














