Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Fém |
Fém típusa: |
Vas |
Összehajtva: |
Nem |
| Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék, irodai szék |
Méret: |
67*70*120---128cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
| Márkanév: |
srác te |
Modellszám: |
Y-2773 |
Szövet: |
PU+PVC |
| Hab: |
Nagy sűrűségű hab |
Faipari: |
Furnér |
Karfa: |
Festés párnázott kartámasz |
| Alváz: |
Záró-döntő mechanizmus |
Porvédő: |
PP |
Gázlift: |
80 mm-es 2. osztályú gázlift |
| Bázis: |
Festő nylon alap |
Görgő: |
Nylong |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export karton, egy darab egy kartonban |
| Szállítási részletek: | 30 nappal a letét beérkezése után |
Y-2773 Modern, kiváló minőségű, magas háttámlával forgatható pu irodai szék
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2773 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | magas háttámlájú irodai szék |
| Karfa | festés karfa |
| Porvédő | 3 rétegű .műanyag |
| Bázis | 320 mm, nylon anyag, BIFMA teszt, csapágy 800 kg |
| Görgő | műanyag |
| Gázlift | 80 mm-es fekete festés, TUV minősítés, 3. szintű mechanizmus |
| Ülésszélesség | 51,5 cm |
| ülésmélység | 49 cm |
| ülésmagasság | 46-54 cm |
| hátszélesség | 50 cm |
| hátmagasság |
65 cm |
| N.W/G.W |
17,5KGS/18,5KGS |
| Karton mérete | 65,5*32*58cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| Mennyiség/tároló betöltése | 574db/40HQ |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai Ningbo, Kína |








Népszerű tags: y-2773 modern, kiváló minőségű, magas háttámlával forgó pu irodai szék, Kína y-2773 modern, kiváló minőségű, magas háttámlával forgó pu irodai szék gyártók, beszállítók, gyár, barna irodai szék, közepes hátsó irodai szék, A körömszalonok irodai széke, üdülőhelyek irodai elnöke, űrmegtakarító irodai szék, feladatirodai szék














