Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Fém, PU |
Fém típusa: |
Vas |
Hajtogatott: |
Nem |
| Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék, Morden |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
Márkanév: |
srác te |
| Modellszám: |
Y-2772 |
Szín: |
Választható |
Hab: |
Nagy sűrűségű |
| Faipari: |
Furnér |
Karfa: |
Festés párnázott kartámasz |
Alváz: |
Záró-döntő mechanizmus |
| Gázlift: |
80 mm, 2. osztály |
Bázis: |
Festő nylon alap |
Görgő: |
PU |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export karton, egy darab egy kartonban |
| Szállítási részletek: | 30 nappal a letét beérkezése után |
Kiváló minőségű piros forgó ergonomikus irodai szék masszázstámlával (Y-2772)
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2772 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | magas háttámlájú irodai szék |
| Karfa | festés karfa |
| Porvédő | 3 rétegű .műanyag |
| Bázis | nylon alap |
| Görgő | műanyag |
| Gáz emelő szakasz | 80 mm |
| Ülésszélesség | 50 cm |
| ülésmélység | 52 cm |
| ülésmagasság | 44,5-52,5 cm |
| hát szélessége | 50,5 cm |
| hátmagasság |
74 cm |
| N.W/G.W |
17,5KGS/18,5KGS |
| Karton mérete | 75*33*64cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| Mennyiség/tároló betöltése | 170/20'360/40' .420/40HQ |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai Ningbo, Kína |










Népszerű tags: kiváló minőségű piros forgó ergonomikus irodai szék masszázs háttámlával (y-2772), Kína kiváló minőségű piros forgó ergonomikus irodai szék masszázs háttámlával (y-2772) gyártók, beszállítók, gyár, A tetőtéri irodák irodai elnöke, Irodai szék antibakteriális tulajdonságokkal, üdülőhelyek irodai elnöke, tartós irodai szék, sárga irodai szék, irodai szék a szünet szobáinak














