Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Fém |
Fém típusa: |
Vas |
Hajtogatott: |
Nem |
| Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék, irodai szék |
Méret: |
67*70*120---128cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
| Márkanév: |
Guyou |
Modellszám: |
Y-2778 |
Szövet: |
PU+PVC |
| Hab: |
Nagy sűrűségű hab |
Faipari: |
Furnér |
Alváz: |
Záró-döntő mechanizmus |
| Gázlift: |
80 mm-es 2. osztályú gázlift |
Porvédő: |
PP |
Bázis: |
Festés párnázott kartámasz |
| Görgő: |
Nejlon |
Ár: |
Versenyképes |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | szabványos export karton, egy darab egy kartonban |
| Szállítási részletek: | 30 nappal a letét beérkezése után |
Y-2778 Csúcskategóriás középtámlával forgatható bőr vezetői szék
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2778 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | magas háttámlájú irodai szék |
| Karfa | festés karfa |
| Porvédő | 3 rétegű .műanyag |
| Bázis | 320 mm, nylon anyag, BIFMA teszt, csapágy 800 kg |
| Görgő | műanyag |
| Gázlift | 80 mm-es fekete festés, TUV minősítés, 3. szintű mechanizmus |
| Ülésszélesség | 52 cm |
| ülésmélység | 53 cm |
| ülésmagasság | 44,5-52,5 cm |
| hát szélessége | 50,5 cm |
| hátmagasság |
64 cm |
| N.W/G.W |
17,5KGS/18,5KGS |
| Karton mérete | 69*35*64cm |
| Csomagolás | 1 db/ctn, barna kartondoboz |
| Mennyiség/tároló betöltése | 425db/40HQ |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai Ningbo, Kína |








Népszerű tags: y-2778 high- középső támlájú, forgatható bőr vezetői szék, Kína y-2778 high-end középtámlával forgatható bőr vezetői szék gyártók, beszállítók, gyár, tartós irodai szék, üdülőhelyek irodai elnöke, A tetőtéri irodák irodai elnöke, Irodai szék antibakteriális tulajdonságokkal, Irodai szék várótermekhez, irodai szék a hívásközpontok számára














