Gyors részletek
| Típus: |
Irodabútorok |
Speciális felhasználás: |
Irodai szék |
Általános felhasználás: |
Kereskedelmi bútorok |
| Anyag: |
Fém |
Fém típusa: |
Vas |
Hajtogatott: |
Nem |
| Stílus: |
Vezetői szék, emelőszék, forgószék, irodai szék |
Méret: |
62*73*108---116cm |
Származási hely: |
Zhejiang, Kína (szárazföld) |
| Márkanév: |
Guyou |
Modellszám: |
Y-2785 |
Szövet: |
PU+PVC |
| Karfa: |
Festés párnázott kartámasz |
Alváz: |
Záró-döntő mechanizmus |
Hab: |
Nagy sűrűségű hab |
| Faipari: |
Furnér |
Gázlift: |
80 mm-es 2. osztályú gázlift |
Porvédő: |
PP |
| Bázis: |
Festő nylon alap |
Görgő: |
Nejlon |
Csomagolás és szállítás
| Csomagolás részletei: | Stardand export kartondoboz, kartononként egy darab |
| Szállítási részletek: | 30 nappal az előleg kézhezvételétől számítva |
Y-2785 Kiváló minőségű forgatható irodai pu szék magas háttámlával
| Vállalat | Anji Guyou Bútor Co., LTD |
| Modell | Y-2785 |
| Anyag | Elöl PU, hátul és oldalt pvc |
| Leírás | bőr szék |
| Karfa | műanyag kartámasz |
| Mechanizmus | Dönthető mechanizmus, fel és le + dönthető funkció |
| Gázlift | 80 mm-es fekete festés |
| Porvédő | műanyag, fekete színű, 3 rétegű |
| Bázis | 350 mm, nylon alap |
| Görgő | Fekete nylon görgő |
| Ülésszélesség | 53,5 cm |
| ülésmélység | 51,5 cm |
| ülésmagasság | 44,5-52,5 cm |
| hát szélessége | 52 cm |
| hátmagasság | 76 cm |
| Karton mérete | 78 * 33 * 64, barna export karton |
| QTY/20' konténer betöltése | |
| QTY/40'HQ betöltése | 400 db |
| MOQ | 80 db |
| Fizetés | T/T (30% letét, egyenleg a B/L másolatával szemben) |
| Szállítási idő | 30 nappal az előleg kézhezvétele után |
| Betöltési port | Shanghai VAGY Ningbo, Kína |

Termék leírása:
1.Kiváló minőségű, modern bőrből készült támlás vezetői szék
2. Gyönyörűen kárpitozott és ultrapuha párna
3. Ideális felhasználás menedzsernek, vezérigazgatónak, elnöknek, igazgatónak
4.Többfunkciós mechanizmus
5. Ülésmagasság-állítás és reteszelés/döntés
6.Ezüstre festett kartámasz bőrborítással
7.350mm ezüstre festett nylon talp
8. Nagy teherbírású PU görgők
Jellemzők:
1.360 fokban elforgatható funkció.
2. Kiváló minőségű luxus PU bőr újrahasznosítással .
3. Deréktámasz .
4.soft design
5. Jó tartósság, légáteresztő képességgel.
6. Könnyen tisztítható.
7. Erős 5 görgős-keréktáv.
8.stabil szerkezet







Népszerű tags: y-2785 kiváló minőségű forgó irodai pu szék magas háttámlával, Kína y-2785 kiváló minőségű forgó irodai pu szék magas háttámlával gyártók, beszállítók, gyár, ergonómikus irodai szék, többszínű irodai szék, Irodai szék a koncerttermek számára, Irodai szék eltávolítható alkatrészekkel, irodai szék kerekekkel, fehér irodai szék














